Informácie

Vážení zákazníci,

v zmysle zákona o zbraniach a strelive v tomto elektronickom obchode odoslaním objednávky tovaru neuzatvárame zmluvu na diaľku, ktorej predmetom je nákup a predaj streliva. Tovar zverejnený v tomto elektronickom obchode slúži len pre orientáciu v našej ponuke, nie je však záväzným návrhom na uzavretie kúpnej zmluvy. Vytvorenie objednávky slúži len na sumarizáciu cien vami požadovaného tovaru a odoslanie objednávky slúži pre nás len ako informácia o vašom záujme o tovar a možnosť kontaktovať vás na základe vášho záujmu a poskytnutých kontaktných údajov.

Kupujúci, držiteľ príslušného zbrojného preukazu, je v zmysle zákona o zbraniach a strelive povinný uzatvárať zmluvu o kúpe zbrane streliva výlučne osobne, a to buď návštevou našej predajne alebo na osobnom stretnutí s predávajúcim u Vás (adresa uvedená na zbrojnom preukaze).

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu predajne alebo osobné stretnutie.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kliknutím na nižšie uvedené odkazy si môžte stiahnuť uvedené dokumenty.

Obchodné podmienky

Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy

Formulár na odstúpenie od zmluvy

Ochrana osobných údajov - spracúvanie osobných údajov

Ochrana osobných údajov - podmienky

Ochrana osobných údajov - zásady používania cookies

Ochrana osobných údajov - fakturácia

Ochrana osobných údajov - reklamácia

Na otvorenie nasledovných dokumentov je potrebné mať nainštalovaný program Adobe Acrobat Reader alebo iný softvér schopný otvoriť pdf súbor.  Adobe Acrobat Reader si môžete bezplatne prevziať na oficiálnej stránke https://get.adobe.com/sk/reader/otherversions/.

Na začiatok